Marketing promocyjny – pięć zaskakujących zalet tatuaży bezwodnych

Jazda samochodem była jak w bibliotece, mimo że na tylnym siedzeniu siedziała 10-letnia córka i 8-letni syn. Spokojne wytchnienie od nieszczęścia, które zwykle ma miejsce za mną, powinno być dla mnie wskazówką, że coś jest na rzeczy. Ale cieszyłem się rzadkim spokojem do tego stopnia, że ​​zatraciłem się w myślach – dopóki ten dziwny dźwięk „trzaskającego powietrza” nie przedarł się na pierwszy plan mojej świadomości.

visit https://studioreklama.com/

Okazało się, że dźwięk „trzaskającego powietrza” to plucie na tymczasowy tatuaż oraz siebie i moją tapicerkę, próbując nałożyć tymczasowy tatuaż przypominający wodę. Policjant – któremu po raz pierwszy opowiedziałem tę historię, wyjaśniając serię wątpliwych zmian pasa ruchu, które zrobiłem podczas odkrycia dramatu na tylnym siedzeniu – zgodził się ze mną, że być może powinniśmy przemyśleć tę całą sprawę tymczasowego tatuażu .

Wydarzenie to skłoniło mnie do głębszego przyjrzenia się nowemu produktowi promocyjnemu wprowadzonemu wówczas, zwanemu tatuażami bezwodnymi. Moje badania w ciągu następnych kilku miesięcy ujawniły pięć wyraźnych zalet tatuaży bezwodnych w porównaniu z konwencjonalnym tatuażem tymczasowym (CTT), który wymagał użycia wody.

Sanitarny

Ogólnie rzecz biorąc, uważam, że wyeliminowanie potrzeby plucia na siebie przez dzieci jest największą zaletą tatuaży bezwodnych. Zarazki i bakterie w ślinie mogą przenosić wszelkiego rodzaju choroby, od zwykłego przeziębienia i grypy po gruźlicę i zapalenie opon mózgowych. Bezwodne tatuaże są aktywowane ciepłem, co eliminuje potrzebę wody – lub w przypadku braku czystej wody – plucia.

Mniej bałaganu

Ponieważ nie ma w tym wody, tatuaże bezwodne są mniej brudne. Jest to wielka zaleta, zwłaszcza gdy masz małe dzieci na imprezie pod dachem. Nie musisz się martwić o plamy lub wodę na dywanie.

Mniej planowania

Aby skutecznie wykorzystać CTT podczas imprezy promocyjnej, musisz zaplanować wodę. W przypadku tatuaży bezwodnych woda to jedna rzecz mniej, na którą trzeba zaplanować.

Komfort w chłodne dni

Komfort aplikacji w chłodne dni to kolejna zaleta tatuaży bezwodnych. Tutaj, w stanie Michigan, w trakcie sezonu piłkarskiego panuje duszność. Było to na jednym z meczów mojego syna w chłodną sobotę w listopadzie. Patrzyłem, jak mama nakłada CTT na swoje dzieci mokrym papierowym ręcznikiem. Zimno trochę odebrało dzieciom radość. Dzięki tatuażom bezwodnym dzieci cieszą się ciepłem ciepłej dłoni mamy lub taty przyciśniętej do ich policzka.

Pozytywny obraz

Ważną zaletą tatuaży bezwodnych w promocjach korporacyjnych jest polityka identyfikacji korporacyjnej. Ze względu na sposób stosowania CCT obraz i słowa pojawiają się wstecz przed zastosowaniem. Z drugiej strony tatuaże bezwodne stanowią lepszą prezentację, ponieważ wszystko – logo firmy, zdjęcie lub treść jest dobrze odczytane od samego początku. Ułatwia to również sprawdzanie dzieła sztuki. To co widzisz Jest Tym Co dostajesz.

Jedna rzecz, o której należy pamiętać w przypadku tatuaży bezwodnych, dotyczy faktu, że są one aktywowane ciepłem. Odradza się przechowywanie w bezpośrednim świetle słonecznym, w pobliżu źródła wysokiej temperatury, takiego jak grzejnik lub w nasłonecznionym samochodzie. Podczas przechowywania w wysokich temperaturach tatuaż może przykleić się do okładki. Z tego powodu zaleca się przechowywanie w chłodnym miejscu w szczelnym pojemniku. Jeśli tatuaże będą siedzieć na imprezie plenerowej lub w samochodzie przed dystrybucją, przechowywanie ich w izolowanym worku na lunch lub małej lodówce zachowa ich integralność.

Pamiętam, że jako dziecko moi przyjaciele i ja zrobilibyśmy prawie wszystko, w tym zachowanie, za naklejkę. Dziś tymczasowe tatuaże to naklejki z 2000 roku. Dzieci je uwielbiają. Ale jako dorośli musimy uznać, że dzieci pozostaną dziećmi. A jako marketerzy naszych marek, firm i wydarzeń musimy dokonywać odpowiednich wyborów produktów promocyjnych dla ich dobra… i naszego wizerunku.

Michael Merrick Crooks to 23-letni weteran reklamy, autor tekstów i założyciel Crooks Advertising Alliance. Jego firma z siedzibą w pobliżu Lansing w stanie Michigan (USA) jest kreatywną siłą uderzeniową, która zapewnia reklamę, kreatywne rozwiązywanie problemów i promocyjne usługi marketingowe dla zróżnicowanej bazy klientów. Jego świeże myślenie jest wynikiem zachowania wglądu 7-latka. Zawsze kwestionując