Kanały RSS przynoszą ukierunkowany ruch

Ludzie lubią czytać aktualne artykuły, posty i historie na interesujące ich tematy. Dzisiaj nie są zbyt zainteresowani otrzymywaniem starych wiadomości ze względu na sposób, w jaki internet dostarcza wiadomości. Kanały RSS to szybki i niezawodny sposób na szybkie otrzymywanie wiadomości. Możesz odwiedzać Twoją witrynę codziennie, aby przeczytać Twoje nowe artykuły; jednak możesz nie publikować codziennie nowych treści, co sprawi, że Twoi czytelnicy będą szukać gdzie indziej. Dzięki kanałom RSS odwiedzający mogą łatwo subskrybować Twój kanał i czytać go na swoim pulpicie lub w witrynie internetowej za pomocą czytnika RSS. To sprawia, że ​​kanały są bardzo ważne dla Twojej witryny, ponieważ nie będziesz musiał aktualizować każdego dnia, ale tak często, jak chcesz, bez odwracania odwiedzających.

Gdy umieścisz nowe treści na swojej stronie, kanał RSS natychmiast  powiadomi  wiadmomości z internetuTwoich subskrybentów o nowościach. Nie będą musieli sprawdzać codziennie lub kilka razy dziennie, aby sprawdzić, czy zaktualizowałeś. Dzięki temu Twoi goście będą bardziej lojalni. Najlepszą wiadomością jest to, że dzięki kanałowi RSS wyszukiwarki będą wysyłać wiadomości przez Internet, aby wszyscy zainteresowani Twoim tematem mogli sprawdzić post.

Aby uzyskać ukierunkowany ruch, będziesz musiał odrobić trochę pracy domowej, a następnie wdrożyć określone zadania, ale można to zrobić bez większego wysiłku, gdy masz wiedzę.

Znajdź świetny czytnik kanałów, który można łatwo przeczytać w Twojej witrynie, a także zapewni odwiedzającym prosty przycisk subskrypcji Twojego kanału. W ten sposób Twoi goście nie będą musieli szukać przycisku subskrypcji. Przycisk powinien znajdować się w górnej jednej trzeciej strony głównej. To tutaj zatrzymasz swoich czytelników lub wyjdą i poszukają innych informacji.

Jeśli zdecydujesz się dodać inne kanały RSS do swojej witryny, upewnij się, że informacje, które podajesz swoim czytelnikom, dotyczą Twojej witryny. Jeśli masz stronę internetową z informacjami o kotach, inne kanały, które podajesz na pasku bocznym, nie powinny dotyczyć koni. Jeśli tak, wyszukiwarki użyją słów kluczowych na pasku bocznym, aby przyciągnąć odwiedzających, a na Twojej stronie pojawią się miłośnicy koni, którzy nie będą zadowoleni z treści o kotach. Upewnij się, że cała zawartość Twojej witryny dotyczy tego samego tematu, chyba że podajesz tylko wiadomości lokalne, wiadomości krajowe lub po prostu witrynę z ogólnym tematem.